
Модель LG Від Lucky Miner видобуток корисних копалин scrypt Алгоритм з максимальним хешрейтом 11 MH/s для енергоспоживання 12W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.73 |
| Електрика | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Прибуток | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.48 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12w±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Виробник | Lucky Miner |
| Модель | LG |
| Також відомий як | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Реліз | May 2026 |
| Розмір | 109 x 99 x 45mm |
| Вага | 370g |
| Рівень шуму | 38db |
| потужність | 12w |
| Інтерфейс | WiFi 2.4G |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |